blog

Sigorta : Güvenilir, Lojistik Sigorta Hizmeti

Sektörde kendini ispat etmeyi başarmış ve sektöre yön veren deneyimli bir firma olarak hem bize ait hem de sözleşme ile sahip olduğumuz araçlarda taşıdığımız eşya ve ürünlerinizi sigortalıyor ve sizleri olası hasarlara karşı korumaktayız.Bunu yapmaktaki amacımız hem sizlerin olası mağduriyetlerini gidermek hem de sizlere hem iş öncesi hem de iş sonrası destek sunabilmek.

Elmina Lojiatik Türkiye’nin dört bir yanına ve dünya üzerindeki her yere sizlerin eşya ve ürünlerinizi sigortalayarak götürüyor. Size düşen ise sadece bu konforun tadını çıkarmak. Sigorta sektörüne dair bütün kavramlara hakim olarak hizmet veren firmamız uluslararası CMR sözleşmesi çerçevesinde nakliye sigortaları yapar ve hem müşterilerinin haklarını hem de müşteriye ait mal ve eşyaları kaza ve yangınlardan korur.

Öncelikle bu sigortalama işinin her firma tarafından sunulmadığını ve bunu sadece alanında lider ve kendini ispat etmiş, müşteri odaklı çalışan firmalar tarafından verildiğini belirtmek istiyoruz. Siz de eşya ve ürünlerinizi bizimle sigortalı olarak taşıtabilirsiniz.