2012 yılında faaliyete başlayan Elmina Lojistik ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kaliteli ve üstün hizmet anlayışı doğrultusunda Türkiye’den çeşitli ürün gruplarında üretim ve tedarik etmek isteyen yurtdışı firmalarıyla iş birliği yapmayı amaçlamaktadır.

Bizler hızla büyüyen iş hacmi ve uzman kadromuz sayesinde dünya piyasalarında yerini almaya çalışan, ithalat ve ihracat firmalarına lojistik destek, tedarik ve üretimini sağlayan operasyon el servisler sunmaktayız.

Firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü lojistik servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından son noktaya kadar olan tedarik ve üretim zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması misyonuyla çalışma prensibini ilke edinmiştir.

Geniş bir üretici ve tedarikçi ağına sahip olduğumuzdan, çeşitli sektörlerden ürünleri hızlı ve güvenilir olarak tedarik edebilmekteyiz.

Farkımız

✓ Organizasyon el çözümlerimiz ile kurumsal risk ve performansın en etkili şekilde nasıl yönetileceğine odaklanırız.

✓ Sektör el uzmanlığımız ve deneyimimiz ile katma değer yaratacak çözüm ve sistemleri üretiriz.

✓ Uluslararası bilgi birikimini yerel kültürle yorumlayan yaklaşıma ve uzmanlığa sahibiz.

✓ Tüm çalışmalarımızı müşterimiz gözünden değerlendirir, kendimize kabul ettirmediğimiz bir çözümü müşterimize sunmayız.

Vizyonumuz

✓ Yenilikçi çözümler ile müşterilerimizin kurumsal gelişimi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında Avrupa`da ve Türkiye`de tercih edilen bir şirket olarak değer yaratmak.

✓ Doğru iletişim kuran toplumlarda barış ve refahın gücüne inanarak, bu değerleri tüm ticari faaliyetlerimizde uygulamak.

✓ Güven ve iletişim üzerine kurduğumuz iş ortaklıklarımızı en iyi şekilde sürdürerek referans gösterilen şirket olmak.

Misyonumuz

Şirketlerin ihtiyaçlarına; bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler sunmak ve rekabet başarısında köprü olmaktır.