Hakkımızda

 2012 yılında kurulan şirketimiz işimize duyduğumuz saygı, çalışmamızda ki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimiz’dendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullar da sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Elmina Lojistik uzman kadrosu ile taşıma ve lojistik taleplerine cevap vermektedir.

MİSYONUMUZ
Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten keyif alan, alternatif çözümler sunan işinde uzman ekibimizle teknolojik alt yapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı lojistik hizmetler sunmak. Müşterilerimizin çıkarlarına daima birinci önceliği vermek müşterilerimizi iş ortağı olarak görmek ve her gün bu ortaklığı geliştirmeye çalışmak.

VİZYON
Kaliteli hizmet anlayışını daima ön planda tutarak kurulduğundan beri kazandığı güvenilir imajından asla taviz vermemektir.

ELMİNA LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK TİC . LTD .ŞTİ
Firma çalışanları üst düzey yönetici ve orta düzey yönetici vasıflarını belgeleri ile tamamlamış, araç operatörlerinin tamamı SRC , PSİKOTEKNİK VE SRC5 belgeli olup merkezi muhasebe, ofis operasyonlarında yerinde yönetim ile araçlarının tamamında GPS araç takibi sistemi ile izlenilebilir.  Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan Elmina Lojistik faaliyette bulunduğu lojistik hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ
Karşılıklı saygı ve sevgi, Dürüstlük ve şeffaflık, Sorumluluk, Rekabet ve adalet, Yaratıcılık ve mükemmelliyet, Yerel kültüre saygı, Samimiyet, Kalite politikalarımızın anahtar cümlelerini oluşturmaktadır.