Profesyonel Depolama

Ticari ürünlerinizin vb. depolama hizmeti gerektiren eşyalarınızın ve ürünlerinizin taşınmasını Elmina lojistik firmamıza güvenerek havale edebilirsiniz. Sahip olduğu teknik bilgi ve deneyim yardımıyla depolama hizmetlerinde verimli bir sonuç alabilmek için sürekli çalışmalar yapmaktayız.

Profesyonel Dağıtım

Yenilikçi vizyonumuz ve her zaman teknolojik çalışmaları yakından takip ederek yıllarını vermiş olduğu taşımacılık tecrübelerini teknolojiyle entegre ediyoruz. Teknik bilgi ve deneyimli personellerle depolama ve dağıtım alanında çözüm odaklı çalışmaktayız.

Zamanında Teslimat

Yükünüz depomuzda kaldığı sürece siz ne zaman isterseniz belirttiğiniz adresten yükünüz sorunsuz bir şekilde alınarak istediğiniz süre zarfında depomuzda bulunabilir ve daha sonra belirttiğiniz zaman diliminde istediğiniz adrese bizim tarafımızdan götürülebilir.

Sigortalı Hizmet

Firmamız lojistik ve depolama alanında sigortalı olarak istendiği taktirde hizmet vermektedir. Depolanmaya hazır olan ürünlerinizde anlaşma şartlarımız arasında muhafaza ve sigorta işlemlerinde sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

ELMİNA Lojistik

Siz değerli müşterilerine lojistik sektöründe her türlü faaliyeti sorunsuz bir şekilde yapmaya özen göstermektedir. Gerek taşıma ve gerek depolama gibi bir çok alanda verdiğimiz kusursuz hizmetin kaynağı profesyonel ekibimizden ve bizimle çalışmaktan mutluluk duyan müşterilerimizdendir.